o projektu

Laskavé Srdce

Projekt Laskavé srdce jsme založili proto, abychom mezi širší okruh lidí rozšířili naší vlastní zkušenost a předali dál zjištění, že všechno je úplně jinak, než jsme si dosud mysleli.

Celý dosavadní život se člověk držel pravidel, které ho naučili rodiče, škola, okolí. Ze všech stran se valily samé negativní věci, omezení, zákazy, příkazy, spousta strachu. Samé „Nesmíš, nemůžeš, udělej to takhle, ….!“ Jenže tento způsob přežívání není k žití.

Na našem vlastním příběhu vám vysvětlíme, jak jsme našli cestu zpátky k sami sobě, ke svojí vlastní hodnotě, ke svojí svobodě. Z pohledu vás, jako běžného dosud neprobuzeného člověka, zažijete něco neuvěřitelného, ale z pohledu člověka otevřeného změně poznáte něco úžasného.

Pořádáme semináře, na nichž prakticky ukazujeme způsob, jak změnu provést a jak se tomu dál věnovat. Jde o techniku dvou bodů a cílených záměrů za pomoci kvantové vlny. Je to o změně myšlení, hodnot, o výměně starých a naučených programů za jiné, které více vyhovují vašemu životu.

Ukážeme vám, že jediným tvůrcem života jste VY!

kdo jsme

Mirka a Jirka

Mirka

Jako mnozí jiní lidé jsem si v minulosti prožívala vlastní soukromé peklíčko, tak běžné mezi lidma. Vztahy, práce, peníze, zdraví,…. Ani jsem nepřemýšlela o tom, že by to šlo nějak změnit. Myslela jsem si, že jsem jen prostě měla smůlu. Došla jsem do okamžiku, kdy jsem byla se vším nespokojená a život mi přestával dávat smysl. Tenhle pelmel byl mojí startovací čárou. Všechno se začalo dít postupně, zdánlivě samo sebou, …

Zjištění, že každá moje myšlenka, každý můj pocit vytváří to, co žiju, mi změnilo můj život. Je to úžasný fantastický příběh.

Jirka

Jak jsem se dostal k projektu laskavé srdce? Můj život byl plný zádrhelů a nepříjemností. Manželka Mirka se mě jednoho dne zeptala, jestli bych s ní absolvoval kurz kvantování, že nám tím změní život. Býval jsem klasický materialista, to je nutné zdůraznit. Na kurz jsem šel. Na rozdíl od mé manželky jsem nevěděl, do čeho jdu. Kurz byl intenzivní a praktický. S odstupem času vím, že byl pro mě hodně důležitý a skutečně nám oběma změnil život. Nejdůležitější na tom všem je zjištění, že i běžný člověk, který se předem nezajímá o něco „nadpřirozeného nebo nezvyklého“, může tuto změnu snadno přijmout. Záleží jen na konkrétním člověku a na tom, čemu věří a zda to dokáže. Nejtěžší na tom je pochopit, jak jednoduché to je. Uvěřit, přijmout a používat.

Jsem živoucím důkazem toho, že kvantování funguje.

Náš společný záměr

Cestou praktického používání jsme si vyzkoušeli, že kvantování je velice účinné. Je to totální změna, je to zcela jiný pohled na život. Zvládne to úplně každý. Naším záměrem je ukázat kvantovku širšímu okruhu lidí a předat jim naše zkušenosti. Proto jsme vytvořili projekt laskavé srdce.

Ukážeme vám, jak používáme kvantování.
A další cesta už je jen na Vás…

laskavé srdce

Semináře a přednášky

 • Ukážeme vám dveře do vašeho srdce

 • 1 Seminář
 • Na vlastním životním příběhu vysvětlujeme, jak funguje kvantová vlna, technika dvou bodů, důsledek myšlenek a pocitů. Prakticky ukazujeme, jak kvantovku používat v běžném životě.

  Doporučujeme návazově absolvovat seminář č. 2.

 • Na co myslíš, to se ti děje

 • 2 Seminář
 • Navazuje na seminář č.1, více vysvětluje souvislosti kvantování, myšlenek a provázejících pocitů. Praktické ukázky a cvičení.

  Podmínkou je absolvování semináře č. 1.

 • Přednášky

 • 3 Náš příběh
 • Přednášky vztahující se k našemu životnímu příběhu, ke kvantování a jak změnit pohled na sebe sama.

ohlasy

Co říkají účastníci seminářů

mohlo by vás zajímat

Články, zkušenosti

laskavé srdce

Kontakt

Kontaktní údaje:


Jiří Ješetický
IČ: 637 42 438
Email: jsem@laskave-srdce.cz
Tel.: +420 704 730 008

Napište nám: