Co říkají účastníci seminářů

Děkuji ….a doporučuji zúčastnit se semináře. Poslechnete si příběh “normálních” lidiček, naučíte se podívat na život i na sebe sama z trochu jiné perspektivy a určitě se i zasmějete – jděte, je to pro vás o vás!

Romana, Louny

Na seminář jsem šla spíš ze zvědavosti, nevěděla jsem, co mě tam čeká. Hodně mě to překvapilo, na příběhu Jirky a Mirky a porovnáním s tím, co se děje mě,  jsem pochopila, že se skutečně každá myšlenka podpořená pocitem zhmotňuje. Dává mi to smysl, tu souvislost si uvědomuju čím dál víc. A ucítit kvantovou vlnu mezi rukama je něco úžasného, nepochopitelného a překvapujícího.

Jana, Most

Je to už téměř rok, co jsem se náhodou setkala s Jirkou a Mirkou u společných známých. Rozhodně všechno to co mi doporučili funguje a v mnoha ohledech jsem získala jiný pohled na sebe. Díky za změnu a za to, že jste to se mnou nevzdali, když jsem hodně odpovídala, že mě to negunguje. Těch odporů jsem měla v sobě fakt hodně. Ta překážka ke změně jsem byla já sama, a ono si to uvědomit je prostě obtížný. DOPORUČUJU VŠEM, když jsem to zvládla já, fakt to zvládne každý.

Míla, Žatec

Chtěla bych moc poděkovat za všechno, co jste mi v průběhu doby, co se známe, ukázali. Mně už ten život, co jsem žila, přestával dávat smysl, teď objevuju krok za krokem, že je HODNĚ NĚCO JINAK. Děkuju nekonečněkrát a od srdce doporučuju každému.

Eva, Bílina

S  kvantováním jsem se poprvé setkala přibližně před rokem. V období, kdy jsem měla hodně starostí, chmurných myšlenek a stresu, mi Mirka s Jirkou začali vysvětlovat, jakým způsobem se můžu nepříjemných pocitů a situací zbavit. Naučili mě pojmenovat problém, představit si ho jako kámen a vyhodit daleko do vesmíru. Prostě ho z hlavy odebrat a zbavit se ho. A začalo to skvěle fungovat. Později jsem si přizpůsobila tuhle techniku, a teď si každou nepříjemnou myšlenku nebo problém představím jako zelený sliz, který po mě stéká a odplavuje se nejbližší cestou do kanálu. Můj život se zklidnil, najednou jsem nejen psychicky odolnější, ale spoustu věcí vidím jinak a vím, že je můžu změnit.

Taky mi Mirka darovala duhu. Vždycky, když se ukáže na nebi, vidím ji na obrázku, v televizi nebo kdekoliv jinde, vzpomenu si na ten dar a je mi najednou krásně a volně a vím, že je všechno v pořádku. Duha mi vždycky vyvolá úsměv a dobrou náladu. Jeden příklad za všechny – jela jsem na operaci do krajské nemocnice. Po ujetí pár kilometrů v deštivém a zamračeném počasí se na chvíli ukázalo sluníčko a před námi se ukázala ta nejjasnější, největší a úžasně vybarvená duha. Hned jsem věděla, že je všechno v pořádku a moje obavy z výsledku operace se rozplynuly. A taky všechno dobře dopadlo.

Mirka s Jirkou mě naučili používat i kvantovou vlnu. Neustále žasnu nad tím, jak tahle síla působí a funguje. Každý může pomoci sám sobě, ale zároveň poskytnout pomoc i ostatním, kteří jsou ochotni přijmout skutečnost, že tu sílu v sobě každý z nás máme. Celé je to vlastně o tom, začít věřit sám v sebe a svoje schopnosti.

Jsem jim moc vděčná za to, že se se mnou podělili o tyhle zkušenosti a ukázali mi, že dokážu víc, než jsem si kdy myslela. Změnili můj život a vím, že je mi teď na světě mnohem líp.

Dáša, Stráž

Chtěla jsem změnu hned! Nechápala jsem,kde dělám chybu! Sakra,proč mi to nefunguje!!!! Co mám udělat, aby….!!!! Byla jsem sama se sebou nespokojená. Když už vím, jak to funguje, tak proč mám čekat? A to,že se změny neděly tak rychle, jak jsem si myslela, mě dostávalo hodně do kolen a do depresí. Nechápala jsem, co mi ti dva (Mirka a Jirka) říkají, moje odpověď byla NE, nebo začínala slovem ALE, nechápala jsem, proč se mám podívat sama na sebe do minulosti, co cítím. Mirka mi vysvětlila, co dělá ona, ale spíš jsem to odmítala, protože jsem to nechápala. Až do momentu, kdy jsem zrovna prožívala nějakou jobovku, a tak jsem si řekla, tak jo, tak já to udělám jinak. Sedla jsem si, zavřela oči a čekala. Naskočil mi konkrétní obraz z minulosti, z doby před cca 10 lety.  Ten prožitek je určitě individuální,každý ho prožívá jinak. Ten můj první vhled byl pro mě hodně silný, plný slz a taky nepříjemných pocitů. Udělala jsem to, co jsem si myslela, že mám udělat, na to není žádný návod, udělala jsem to intuitivně. A pak jsem to nechala být, už jsem se tím nezabývala. A teď, když se zpětně podívám na tu situaci, která mě k tomu vhledu dovedla, tak si uvědomuju,že se to vyřešilo a ani o tom vlastně nevím. A to je zajímavé.  My se bráníme tomu, co neznáme, co neumíme, z toho jsme nervozní, z toho máme negativní pocity. Pořád hledáme řešení, pořád si dáváme překážky a omezení, a vůbec si to neuvědomujeme. Chce to vyzkoušet sám na sobě, jak to celé funguje. I když přečtete tisíce knížek, uvidíte hodně videí a i když vám to bude někdo dokola vysvětlovat, co máte udělat, je nutný, abyste si to vyzkoušeli sami. Dát tomu prostor, že něco funguje jinak, ale úplně jinak, než jsme dosud byli zvyklí – zkuste to jako já.   No a teď už vím, že ke mně přijde všechno, co přijít má, že prožiju to, co prožít mám, a vždy ve správném čase, už nespěchám. A všechny nepříjemný situace, které prožívám, si zkouším spojovat s něčím z minulosti, pokud něco takového v sobě najdu, poděkuju, vyčistím to, uhladím to – ono to vlastně ani nejde vysvětlit, to je nutné hlavně prožít. Nevzdávejte to, i když v daný moment nevidíte řešení. Ono se to posune.

Marta, Chomutov

N evěděl jsem, co od toho čekat. Jsem fakt překvapenej. Jsem typ, co potřebuje důkaz,no a tak se mi teď dějou takový zvláštní „náhody“. Jsem zvědavej, co dál mi to přinese nebo ukáže. Můj poznatek je, že změna je možná, pokud se tomu člověk víc otevře a jak říká Jirka: PŘIJMOUT, UVĚŘIT, POCHOPIT, POUŽÍVAT – tak teď už vím, co tím myslel 🙂

Petr, Jirkov

Zajímavý projekt, úžasný lidi. A víte co je nejtěžší? Začít to používat. DENNĚ!!!!! Jděte do toho pouze v momentě, že chcete změnit svůj život a jste ochotní pro to každý den něco udělat. Jestli si myslíte, že se něco změní jen tím, že dneska si vymyslíte změnu a budete dál žít svým starým životem plným negativních myšlenek, tak takhle se to fakt nezmění. A člověk je tááááááááááááák línej, a schovává to za neschopnost jiných a za miliony dalších důvodů, proč se děje ta hrůza.  A jak to můžu vědět? Jak myslíte, že jsem změnila svůj život  a jak dlouho mi to trvalo?  Děkuju Mirko a Jirko, takovou změnu jsem nečekala. Je to fakt zajímavý, díky za první schod. Ještě se uvidíme 😀

Alena, Chomutov

První myšlenka, co jsem měla, když jsem poslouchala to, co vyprávěla Mirka, že je to jen taková pohádka, kterou nemůže prožít jen tak někdo. Jenže!!!!! Od té doby jsem pak začala pozorovat souvislost mezi tím, co cítím, vidím, slyším, říkám, a to nejen já, ale i mé okolí. Vyzkoušet to na sobě, to je ono, tak to nejvíc pochopíte. Nenastane žádná změna, když si to vyslechnete, ale nic neuděláte. To samo o sobě nepřijde. Musíte to začít používat, abyste to pochopili. A to už říkal Tomáš Klus, že nejtěžší na tom je pochopit, jak jednoduchý to je. Mirko a Jirko, děkuju co jste mi tím vším ukázali.

Lenka, Chomutov

Každý večer, než jdu spát, si promítám celý den, co jsem prožila, za pomoci rukou od sebe odstrkávám všechno, co mě tíží, co se mi nelíbí. Občas je to snadné to od sebe odstrčit, občas je to hodně velký tlak. Ale všeobecně můžu říct, že se mi ulevuje. Škoda, že jsem to nevěděla dřív.

Marie, 77 let, Chomutov

Čau kvanťáci, život není o tom nechat se vláčet systémem, ale o tom, co si sami dovolíme a vytvoříme. Tak ať je čím dál víc takových, jako vy, děkuju za všechno.

Jitka, Chomutov

Čau Jirko a Mirko, vaše laskavé srdce je úžasné. A ten manuál fakt používám každý den. Jsem nadšená!!!!!!

Hanka, Chomutov

U

ž se známe dlouho. Bylo pro nás těžký přijmout změnu Mirky a Jirky až do doby, kdy jsme při oslavě narozenin prakticky zkusili to, co nám již dávno oba říkali. Pomohlo nám uvolnění a všeobecně přátelská atmosféra (i pod vlivem vína, to přiznáváme) , ale taky to bylo proto, že jsme se konečně dokázali uvolnit a z legrace to zkusili. Ohnout vidličku, není tak důležitý, změnit chuť čaje,není tak důležitý, změnit chuť piva,není tak důležítý, důležitý je, že hned druhý den se „náhodně“ změnilo počasí, další dny se „náhodně“ změnila do té doby dusná atmosféra v práci, no a na tu dovolenou jsme si taky dostali, i když to tenkrát tak finančně nevypadalo. Důležitý je, že ačkoli jsme to odmítali, tak teď už víme, že je něco jinak – a že to ta Mirka i Jirka říkají fakt často :-)))))

Jana a Pavel, Jirkov

C

ítila jsem už dávno, že se chci v životě posunout někam dál. Na doporučení kamarádky jsem se dostala k projektu laskavé srdce. Mirka a Jirka mají sami o sobě zajímavý příběh, zvládli něco, co nevím, jestli bych sama zvládla. To co ukazují na vlastním příkladu mi vlastně ukázalo, kudy jít. Moc děkuju za všechno, určitě se znovu uvidíme :-)))))

Veronika, Chomutov

Ahoj, při pohledu na okolní svět plného negací, násilí, nátlaku je úžasný zjistit,že něco funguje jinak a že se věci dají změnit. A že všechno je o mě, a o mém pohledu na okolí.Že vše si vytvářím já. Je to úplně něco jiného,než nám kdo kdy říkal. A to mě vlastně uklidňuje. Tak já jdu tvořit!!!!

Markéta, Most

Úžasná věc, kvantovka funguje,chce to jen přijmout 🙂

Martin, Chomutov

I já, jako účastník semináře mohu jen doporučit. Život je hra a je jenom na nás jaká pravidla si pro něj vytvoříme.

Martina, Chomutov

Za mne také doporučuji,fajn lidé,příjemné,útulné prostory a spousty zajímavých informací.

Petra, Litvínov

Vždycky jsem věděla, že je „nějaká síla“, která mi pomáhá, když potřebuju pomoct s problémem, něčím, co mě tíží a díky Mirce a Jirkovi a jejich semináři mi to vlastně došlo Několikrát mi pomohli oni sami a dost to se mnou zamávalo… Děkuji oběma a jejich laskavým srdcím! A hlavně všem doporučuju vyzkoušet na vlastní oči.

Petra, Louny